दर्शकले भने ‘पर्खी बसेँ तिमीलाई २’ चाहियो

दर्पण दैनिक २८ पुष २०८०,२०:१२
post

काठमाडौं । नेपाली फिल्म ‘पर्खी बसेँ तिमीलाई’ हेरेर निस्किएका दर्शकले सिक्वेलको माग गरेका छन् । ललितपुरस्थित लाविम मलमा रहेको क्युएफएक्समा प्रतिक्रिया लिन पुगेको निर्माण टिमलाई दर्शकले माग गरेका थिए । निर्माता राजाराम बुढाथोकी, निर्देशक दीपक श्रेष्ठ, नव कलाकारद्वय किरण श्रेष्ठ र रक्षा बुढाथोकी, वितरक करण श्रेष्ठसहितको टिमलाई दर्शकले सिक्वेल बनाउँ आग्रह गरेका हुन् ।

फिल्म हेरेर निस्किदै गर्दा अधिकांस दर्शकका आँखा रसाएका थिए । उनीहरूले फिल्मको विषयवस्तुसँगै प्रस्तुतीकरणको तारिफ गरेका थिए । धेरैपछि विशुद्ध प्रेम कथानक फिल्म हेर्न पाएको भन्दै उनीहरूले तारिफ समेत गरे ।


निर्देशक श्रेष्ठले हल प्रतिक्रिया शत प्रतिशत सकारात्मक रहेको बताए । ‘म केही समयको अन्तरालमा निर्देशक बनेर आएको थिएँ । युवापुस्ताको प्रेमलाई मैले बुझे अनुरूप प्रस्तुत गरे । यसलाई दर्शकले रिलेट गर्नुभयो, म एकदमै खुसी छु’, निर्देशक श्रेष्ठले भने,‘मैले देखाएको कथा पर्दाबाट दर्शकसम्म पुग्नु मेरो सफलता हो । हाम्रो फिल्मको व्यापार अपेक्षाकृत छ । दर्शकले नै दर्शक अब हलसम्म ल्याउनु हुनेछ ।’

निर्माता बुढाथोकीले विहिबारसम्म भएको डर हटेको प्रतिक्रिया दिए । उनले आउँदो केही दिन हलमै पुगेर दर्शक प्रतिक्रिया लिने समेत जानकारी दिए । ‘नयाँ कलाकार लिएर आउँदा डर नभएको होइन, तर त्यो भन्दा बढी रहेको आत्मविश्वासले काम गर्यो । नाम नयाँ तर नव कलाकारको काम पुरानै जस्तै छ’, निर्माता बुढाथोकीले भने,‘स्पेसल स्क्रिनीङ र हल प्रतिक्रियाले म ढुक्क भएँ ।’

अभिनेता श्रेष्ठले मण्डला नाटकघर हुँदै फिल्मसम्मको यात्राले बल्ल सार्थकता पाएको बताए । ‘मैले पाईरहेको प्रतिक्रियाले उत्साह थपेको छ । म कलाकार बन्ने सपना बोकेर आएको थिएँ । म कलात्मक र व्यावसायिक दुवै मेकर्सको रोजाईमा पर्ने फिल्म गर्न चाहन्थे । यसको सुरुआत राम्रो भएको छ’, अभिनेता श्रेष्ठले भने ।

अभिनेत्री बुढाथोकीले प्रत्यक्षसँगै सोसल मिडियामार्फत पाइरहेको प्रतिक्रियाले आगामी यात्रा तय गर्न सहज हुने बताइन । ‘मलाई लभर गर्लको भूमिकामा राम्रो गरेउ भन्ने प्रतिक्रिया प्राप्त भएको छ । यो फिल्म गर्दा मैले सिकेका कुराहरूले आउँदो समयमा मलाई निकै सहयोग गर्नेछ । आफ्नो फिल्म हेर्दा केही स्थानमा आफैँ पनि भावनात्मक भएँ’,अभिनेत्री बुढाथोकीले भनिन् ।

काठमाडौँ उपत्यकाका वितरक करण श्रेष्ठले पहिलो दिन फिल्मको व्यापार उत्साहजनक रहेको जानकारी दिए । ‘पहिलो दिन दर्शकको उपस्थिति राम्रो छ । हेर्नेले सकारात्मक प्रतिक्रिया दिईरहनु भएको छ । यसले आगामी दिनमा दर्शकको चाँप बढाउनेमा विश्वस्त छु’, वितरक श्रेष्ठले भने । उनका अनुसार पहिलो दिनको तुलनामा दोस्रो दिन शनिवार नै सो संख्यामा वृद्धि भएको छ ।

फिल्म टिमले माघेसंक्रान्तिसम्म उपत्यकाका विभिन्न हलमा पुगेर दर्शक प्रतिक्रिया लिदैछन् । डेब्यु फिल्ममै पाएको प्रतिक्रिया आफूहरू उर्जाशील रहेको नव कलाकार किरण र रक्षाले प्रतिक्रिया दिए ।

रोमन फिल्म र तपश्री फिल्म्स (सिक्किम) को संयुक्त व्यानरमा निर्माण गरिएको फिल्ममा शिव श्रेष्ठ, विल्सन विक्रम राई, सुनिता श्रेष्ठ लगायतका कलाकारले अभिनय गरेका छन् । यसमा राजाराम बुढाथोकीको निर्माण, कोमल गुरुङको सह निर्माण, परिच्छेद सेन, मौनता श्रेष्ठ र पुरुषोत्तम ढुंगेलको लेखन, संकल्प भुजेलको छायांकन, शम्भुजित बाँस्कोटा, दीपक शर्मा, महेश खड्का र बाबुल गिरीको सङ्गीत, भुपेन्द्र अधिकारीको सम्पादन, मनोरञ्जन श्रेष्ठको कलर करेक्सन, रामजी लामिछाने र निशा रसाइलीको नृत्य निर्देशन रहेको छ । फिल्मलाई उपत्यकामा रीच इन्टरटेनमेन्ट र मोफसलमा एफडी कम्पनिले प्रदर्शनका लागि वितरण गरेको छ ।
फोटो : सुरेन्द्र थापा 
 

सम्बन्धित खबर

post

'भिझाएर आँशु' सार्वजनिक (भिडियो)

२० फाल्गुन २०७९,१४:१३
post

बिहे गर्दै मोडल रियाशा

११ बैशाख २०८०,१३:५९
post

‘साइकल सरर’ मा राहुल र बिना

१४ बैशाख २०८०,०९:५०
post

‘दौतरी’ मा गरिमा  शर्मा

१७ बैशाख २०८०,२१:१२
post

काठमाडौँ आइपुगे आमिर खान

२४ बैशाख २०८०,१२:५५
post

‘पुष्पा २’ छायांकन सुरु

१६ असार २०८०,१६:११
post

महँगी

२८ श्रावण २०८०,१२:१२
post

एक भेट

२८ श्रावण २०८०,२०:५०
post

एक टुक्राे भाेक!

२९ श्रावण २०८०,२१:२५
post

‘जय हो’को प्रिमियर शो

७ भाद्र २०८०,१९:५५
post

यहाँ यस्तै छ

१८ भाद्र २०८०,०९:४७
post

'हाई गर्मी' (भिडियो)

१४ आश्विन २०८०,१७:४६
post

‘बसन्त’का दुई कृति एकसाथ

१५ आश्विन २०८०,०७:३८
post

अभिनेता अनमोल केसी रिहा

१५ आश्विन २०८०,०९:५२
post

अभिनेत्री दिपाशा बीसीको निधन

२३ कार्तिक २०८०,१४:१९
post

म बनेर बाँच्न सकूँ

१५ मंसिर २०८०,०८:५७
post

‘मायाबी’ को छायांकन सकियो

१७ मंसिर २०८०,०७:४०
post

उस्तै छ आज पनि....

२३ मंसिर २०८०,०७:१६
post

जमिनका गिद्धहरु

२९ मंसिर २०८०,१७:२०
post

‘मेरा बा’

५ पुष २०८०,१३:५८
post

बोल्ड आँचल

१८ माघ २०८०,१५:०९
post

रेखाको 'उपहार'मा आशा भुषाल

२५ फाल्गुन २०८०,१८:०९

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्

प्रतिक्रिया गर्न लग इन गर्नु होस्: