रोशी सानोपोटाका अग्नी पीडितलाई अन्तराष्ट्रिय लाईन्स क्लव डिस्ट्रिक्ट ३२५ एफद्वारा राहत वितरण

दर्पण दैनिक ३१ बैशाख २०८१,२०:५१
post

काभ्रे । रोशी गाउँपालिका ४ सानोपोटाका अग्नी पीडितलाई अन्तराष्ट्रिय लाईन्स क्लव डिस्ट्रिक्ट ३२५ एफ नेपालले राहत वितरण गरेको छ । रोशी उद्योग वाणिज्य संघको समन्वयमा आगलागी भएको स्थानमै पुगेर करीव साढे २ लाख भन्दा बढी रकम बराबरको राहत वितरण गरिएको हो ।

केही दिन अगाडि सामुदायिक वनमा लागेको आगो बस्तिमा पसि १५ घर, १० वटा गोठ र ८ वटा चर्पी जलेर नष्ट भएका थिए । आगलागीको घटना दिउसो भएकाले मानव र पशु चौपाया क्षति चाहि भएको थिएन । आगलागीबाट प्रहरीको मुचुल्का अनुसार करोडौँको क्षती पुगेको थियो ।

शनिबार रोशी उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष मनिष वलको नेतृत्वमा लाईन्स क्लवका संस्थापक अध्यक्ष कृष्ण ज्योती शाक्यको टोली राहत वितरण गर्न पुगेको थियो । राहत वितरण गर्दै शाक्यले आगलागीको दुःखद खबर सुन्ने वितिकै सहयोग संकलनमा लागेर केही सामग्री लिएर आएको बताए । प्राकृतिक विपदमा केही मल्हम लगाउँ भन्ने लागेकोले दुःख साट्नको लागि सानोपोटा आईपुगेको उनले बताए ।

अन्तराष्ट्रिय लाईन्स क्लव डिस्ट्रिक्ट ३२५ एफ नेपालका संस्थापक अध्यक्ष शाक्यले भने,  ‘हामीले केही समय अगाडी मात्र तराई र रामेछापमा भएको घटनामा राहत पठाएको थियौँ । त्यस लगतै यो घटनाको सूचना प्राप्त भयो । हाम्रा साथीहरूले खाजाको पैसा कटाएर संकलन गरेर आएका हौँ । हामीले अहिले तत्कालका लागि चाहिने केही सामग्रीहरू लिएर आएका छौँ ।’

सम्बन्धित खबर

post

‘घरघरमा सांसद’ अभियान

२६ माघ २०७९,११:५३
post

महामूर्खको उपाधि मेयर साहलाई

२३ फाल्गुन २०७९,१९:३३
post

बैतडीका तीन युवती बेपत्ता

२१ चैत्र २०७९,१२:१२
post

घरभाडा घटाउन माग

३० चैत्र २०७९,१४:१४
post

आज सुदूरपश्चिम बन्द

२८ जेष्ठ २०८०,०९:१६
post

बनेपाको पुलमाथि खोला

२३ श्रावण २०८०,०९:४२
post

८९ वर्षको उमेरमा नागरिकता

२७ श्रावण २०८०,१०:५१

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्

प्रतिक्रिया गर्न लग इन गर्नु होस्: