नेविसंघको केन्द्रीय तदर्थ कार्यसमितिमा काभ्रेबाट १३ जना (नामसहित)

दर्पण दैनिक २३ श्रावण २०८०,०९:१०
post

काठमाडाैं । नेपाली कांग्रेसले पार्टीको प्रमुख भ्रातृ संस्था नेपाल विद्यार्थी सङ्घ (नेविसङ्घ) को तदर्थ केन्द्रीय कार्यसमितिमा सात सय १० सदस्य थप गरेको छ । कांग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवाले दुजाङ शेर्पाको अध्यक्षतामा गठित केन्द्रीय तदर्थ कार्यसमितिमा  सात सय १० सदस्य मनोनयन गरेका हुन् ।  सभापति देउवाले ७७ वटै जिल्लाको प्रतिनिधित्व हुनेगरी नेविसङ्घमा सदस्य थप गरेको कांग्रेस केन्द्रीय कार्यालयका मुख्यसचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले जानकारी दिए ।

केन्द्रीय समितिमा काभ्रेपलाञ्चोक जिल्लाबाट १३ जना मनोनित भएका छन् । जिल्लाबाट उज्वल प्रधान, प्रेम बहादुर थाेकर, सुन्दर बडाल, विजय सापकोटा, विजय लामा, समूर्ण थापा, प्रचण्ड भुर्तेल, अष्मी तिमिल्सिना, गणेश थापा, राजेन्द्र बजगाई, अनिल बोलखे, प्रतिक महत र सहदेव तिमिल्सिना रहेका छन् ।

सम्बन्धित खबर

post

‘घरघरमा सांसद’ अभियान

२६ माघ २०७९,११:५३
post

महामूर्खको उपाधि मेयर साहलाई

२३ फाल्गुन २०७९,१९:३३
post

बैतडीका तीन युवती बेपत्ता

२१ चैत्र २०७९,१२:१२
post

घरभाडा घटाउन माग

३० चैत्र २०७९,१४:१४
post

आज सुदूरपश्चिम बन्द

२८ जेष्ठ २०८०,०९:१६
post

बनेपाको पुलमाथि खोला

२३ श्रावण २०८०,०९:४२
post

८९ वर्षको उमेरमा नागरिकता

२७ श्रावण २०८०,१०:५१

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्

प्रतिक्रिया गर्न लग इन गर्नु होस्: