युवा संघ गोदावरीले गर्यो वृक्षारोपण

दर्पण दैनिक २१ श्रावण २०८०,१४:२१
post

ललितपुर । 'संरक्षण प्रकृतिको,सुरक्षा सन्ततिको' भन्ने नाराका साथ राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले सञ्चालन गरिरहेको एक महिने वृक्षारोपण कार्यक्रम अन्तर्गत राष्ट्रिय युवा संघ गोदावरी नगर कमिटिले नगरपालिकाको वडा नं ४ र १० को सिमानामा पर्ने चिहानडाँडामा वृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

आइतबार बिहान आयोजित वृक्षारोपण कार्यक्रममा नेकपा एमाले बाग्मती प्रदेश सचिवालय सदस्य तथा प्रदेश सांसद मधुसूदन पौडेल, पूर्व सांसदहरु नवराज सिलवाल,चेतनाथ सञ्जेल, एमाले जिल्ला कमिटी अध्यक्ष पुरुषोत्तम आचार्य ,उपसचिव तारा सञ्जेल,राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका केन्द्रिय सचिवालय सदस्य चीन लामा लगायतको सहभागी रहेका थिए ।

सम्बन्धित खबर

post

‘घरघरमा सांसद’ अभियान

२६ माघ २०७९,११:५३
post

महामूर्खको उपाधि मेयर साहलाई

२३ फाल्गुन २०७९,१९:३३
post

बैतडीका तीन युवती बेपत्ता

२१ चैत्र २०७९,१२:१२
post

घरभाडा घटाउन माग

३० चैत्र २०७९,१४:१४
post

आज सुदूरपश्चिम बन्द

२८ जेष्ठ २०८०,०९:१६
post

बनेपाको पुलमाथि खोला

२३ श्रावण २०८०,०९:४२
post

८९ वर्षको उमेरमा नागरिकता

२७ श्रावण २०८०,१०:५१

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्

प्रतिक्रिया गर्न लग इन गर्नु होस्: