काभ्रे रोशीका १३५ घरधुरीमा केन्द्रीय प्रसारण लाइनबाट बिजुली बल्ने, अध्यक्ष दिनेश लामाले गरे उद्घाटन

दर्पण दैनिक २९ श्रावण २०८०,२०:०१
post

काभ्रे । काभ्रे जिल्लाको रोशी गाउँपालिका ११ कालढुंगामा विद्युतकाे केन्द्रीय प्रसारण लाईन जडान भएको छ । अब वडा ११ का १३५ घरधुरीमा केन्द्रीय प्रसारण लाइनबाट बिजुली बल्ने भएको हो । सोमबार रोशी गाउँपालिकाका अध्यक्ष दिनेश लामाले प्रसारण लाइनको एमसिबीबक्समा स्वीच अन गरेर शुभारम्भ गरे । प्रसारण लाइन जडान कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस रोशी गाउँ कार्यसमितिका सभापति दुधराज लामा, वडाध्यक्ष लालकुमार पाख्रिन लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

सो वडामा केही समय अगाडि ३८ घरमा लाइन जोडिसकेको थियो भने अहिले १३५ घरधुरीमा जडान गरेको हो । वडामा ८ सय घरधुरीमा केन्द्रीय प्रसारण लाइन नभएकोमा एक सय ७३ घरधुरीमा जोडिएको छ । अन्य घरधुरीमा छिटै लाइन जोडिने गाउँपालिकाका अध्यक्ष लामाले बताए । केन्द्रीय प्रसारण लाइन जडानको लागि ५ करोडमा ठेक्का लागेको भए पनि शाखा लाइनको लागि ३ करोड खर्च भएको छ । 

सम्बन्धित खबर

post

‘घरघरमा सांसद’ अभियान

२६ माघ २०७९,११:५३
post

महामूर्खको उपाधि मेयर साहलाई

२३ फाल्गुन २०७९,१९:३३
post

बैतडीका तीन युवती बेपत्ता

२१ चैत्र २०७९,१२:१२
post

घरभाडा घटाउन माग

३० चैत्र २०७९,१४:१४
post

आज सुदूरपश्चिम बन्द

२८ जेष्ठ २०८०,०९:१६
post

बनेपाको पुलमाथि खोला

२३ श्रावण २०८०,०९:४२
post

८९ वर्षको उमेरमा नागरिकता

२७ श्रावण २०८०,१०:५१

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्

प्रतिक्रिया गर्न लग इन गर्नु होस्: