प्रतिपक्षीका मुद्दाहरु सम्बोधन गर्ने प्रतिविद्धतापछि सुरू भयाे बागमती प्रदेशसभाको बैठक

दर्पण दैनिक १८ असार २०८०,१५:२८
post

काठमाडौं । लामो रस्साकस्सी पछि बागमती प्रदेशसभाको बैठक सूचारु भएको छ ।सरकारले प्रस्तुत गरेको विनियोजित बजेटमा प्रतिपक्षीका एजेण्डा नसमेटिएको भनदै एमाले-राप्राले निरन्तर अवरोध गरेपछि प्रभावित भएको प्रदेश सभाको बैठक सत्तारुढ दल र प्रतिपक्षीदल एमाले-राप्रपाबीच भएको सहमति अनुसार सूचारु भएको छ ।

आजको प्रदेशसभाको बैठकमा आर्थिक मामिलामन्त्री बहादुरसिंह लामाले बजेटलाई सच्याएर प्रतिपक्षीका मुद्दाहरु सम्बोधन गर्ने प्रतिविद्धता जनाएका छन् । प्रदेशसभाको बैठकमा विशेष समय माग गरेर बोल्दै अर्थमन्त्री लामाले प्रतिपक्षी दलहरुका योजनालाई पनि समोवश गर्ने प्रतिवद्धता जनाएका हुन् ।

सम्बन्धित खबर

post

‘घरघरमा सांसद’ अभियान

२६ माघ २०७९,११:५३
post

महामूर्खको उपाधि मेयर साहलाई

२३ फाल्गुन २०७९,१९:३३
post

बैतडीका तीन युवती बेपत्ता

२१ चैत्र २०७९,१२:१२
post

घरभाडा घटाउन माग

३० चैत्र २०७९,१४:१४
post

आज सुदूरपश्चिम बन्द

२८ जेष्ठ २०८०,०९:१६
post

बनेपाको पुलमाथि खोला

२३ श्रावण २०८०,०९:४२
post

८९ वर्षको उमेरमा नागरिकता

२७ श्रावण २०८०,१०:५१

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्

प्रतिक्रिया गर्न लग इन गर्नु होस्: