कुमारी बैंकका ग्राहकलाई कान्तिपुर डेन्टल कलेजमा १५ प्रतिशतसम्म छुट

दर्पण दैनिक २९ बैशाख २०८१,०९:०२
post

काठमाडाैं । कुमारी बैंक र काठमाडौंको बसुन्धरास्थित कान्तिपुर डेन्टल कलेज टिचिङ अस्पताल तथा रिसर्च केन्द्रबीच कुमारी बैंकका ग्राहकहरूलाई विशेष छुट प्रदान गर्ने समझदारी भएको छ ।सम्झौताअनुसार, कुमारी बैंकका ग्राहकहरूलाई कान्तिपुर डेन्टल कलेज टिचिङ अस्पतालबाट प्रदान गरिने सेवाहरूमा १५ प्रतिशतसम्म छुट दिइने बैंकले जनाएको छ ।

बैंकका अनुसार, कान्तिपुर डेन्टल कलेज टिचिङ अस्पतालबाट प्रदान गरिने विभिन्न सेवा लिएबापत कुनै पनि भुक्तानी कुमारी बैंकको डेबिट/क्रेडिट कार्डबाट गर्दा ओपीडी सामान्य डेन्टल सेवाहरूमा १० प्रतिशत, विशेष डेन्टल सेवामा ७ प्रतिशत, सामान्य सेवाहरूमा १० प्रतिशत छुट दिइनेछ ।

त्यस्तै, क्लिनिकल प्याथोलोजीमा १५ प्रतिशत छुटका साथै पहिलो भिजिटमा नि:शुल्क आँखा परीक्षण सेवा पनि प्राप्त गर्न सकिनेछ । यस सुविधाबाट सेवाग्राहीहरूले गुणस्तरीय सेवा प्राप्त गर्नुका साथै अधिकतम लाभसमेत प्राप्त गर्न सक्ने विश्वास बैंकले लिएको छ ।

यी छुटहरू कान्तिपुर डेन्टल कलेज टिचिङ अस्पताल तथा रिसर्च केन्द्रको काठमाडौं मुख्य कार्यालयका साथै नारायणगढ र बुटवलमा रहेका शाखा कार्यालयहरूबाट समेत प्रदान गरिने बैंकले बताएको छ । कुमारी बैंकले हाल देशभर रहेका आफ्ना ३०२ शाखा कार्यालय, ३१५ एटीएम, ५० एक्सटेन्सन काउन्टर तथा ६७ शाखारहित बैंकिङ इकाइहरूमार्फत आफ्ना ग्राहकहरूलाई प्रभावकारी सेवा प्रदान गर्दै आइरहेको छ ।

सम्बन्धित खबर

post

लोप हुँदै जुनेलो खेती

१९ माघ २०७९,०८:३२
post

टर्की पालनबारे जानाकरी

६ फाल्गुन २०७९,२०:४६
post

बजेट कार्यान्वयन निराशाजनक

१७ फाल्गुन २०७९,०८:२४
post

चैतदेखि बैंकको ब्याजदर घट्ने

२५ फाल्गुन २०७९,१२:१२
post

घट्यो हवाई भाडा (सूचीसहित)

२१ चैत्र २०७९,१९:१४
post

इसेवाले ल्यायाे एकमा ४ अफर

२२ बैशाख २०८०,०८:३७
post

बजेट भाषण २०८० /०८१ (LIVE)

१५ जेष्ठ २०८०,१६:३१
post

कुन मन्त्रालयलाई कति बजेट ?

१६ जेष्ठ २०८०,०८:४१
post

आयकरमा नयाँ व्यवस्था

२० जेष्ठ २०८०,१४:४६
post

संसद्‌मा आजदेखि बजेट छलफल

२१ जेष्ठ २०८०,०६:३७
post

ग्लोबल आईएमई बैंक सम्मानित

२५ जेष्ठ २०८०,२१:१७
post

तरकारी र फलफूलको आयात घट्यो

३१ जेष्ठ २०८०,०६:५२
post

कुन बैंकको नाफा कति ?

२२ श्रावण २०८०,०८:५३
post

विनोद चौधरीलाई एशियन अवार्ड

३१ श्रावण २०८०,१९:४९