आइएमई लाइफको आईपीओ असार २१ गते बुधवारदेखि खुल्दै, क-कसले दिन पाउनेछन आवेदन ?

दर्पण दैनिक २० असार २०८०,१२:४०
post

काठमाडौं । आइएमई लाइफ इन्स्योरेन्सको आईपीओ बिहीबारबाट मात्रै बिक्री हुने भएको छ । बुधवारदेखि बिक्री खुला गर्ने तयारी भएपनि प्राविधिक कारण असार २१ गते बिहीबारबाट बिक्री खुलाउने तयारी भएको कम्पनीले जनाएको छ । असार २५ गतेसम्म आईपीओका लागि आवेदन दिने सकिने कम्पनीले जनाएको छ ।

कम्पनीले प्रतिशेयर १०० रुपैयाँ अंकित मूल्यमा १३६ रुपैयाँ ९१ पैसा प्रिमियम थप गरी प्रतिशेयर कुल २३६ रुपैयाँ ९१ पैसामा शेयर बिक्रीमा ल्याएको हो । कम्पनीले आफ्नो जारी पूँजी ४ अर्ब रुपैयाँको ३० प्रतिशतका दरले हुन आउने १ अर्ब २० करोड रुपैयाँ बराबरको १ करोड २० लाख कित्ता शेयर निष्काशन गर्ने अनुमति पाएको थियो।

जसमा १२ लाख कित्ता वैदेशिक रोजगारीमा रहेका नागरिकका लागि ६ लाख कित्ता सामूहिक लगानी कोषको लागि, ६ लाख कित्ता शेयर कम्पनीका कर्मचारीका लागि र ९६ लाख कित्ता शेयरमा सर्वसाधारणका लागि छुट्याइएको छ । आईपीओमा न्युनतम १० कित्तादेखि १० हजार कित्तासम्मका लागि आवेदन दिन सकिनेछ । कम्पनीको धितोपत्र निष्काशन तथा बिक्री प्रबन्धक सिभिल क्यापिटल मार्केट लिमिटेड रहेको छ।

सम्बन्धित खबर

post

लोप हुँदै जुनेलो खेती

१९ माघ २०७९,०८:३२
post

टर्की पालनबारे जानाकरी

६ फाल्गुन २०७९,२०:४६
post

बजेट कार्यान्वयन निराशाजनक

१७ फाल्गुन २०७९,०८:२४
post

चैतदेखि बैंकको ब्याजदर घट्ने

२५ फाल्गुन २०७९,१२:१२
post

घट्यो हवाई भाडा (सूचीसहित)

२१ चैत्र २०७९,१९:१४
post

इसेवाले ल्यायाे एकमा ४ अफर

२२ बैशाख २०८०,०८:३७
post

बजेट भाषण २०८० /०८१ (LIVE)

१५ जेष्ठ २०८०,१६:३१
post

कुन मन्त्रालयलाई कति बजेट ?

१६ जेष्ठ २०८०,०८:४१
post

आयकरमा नयाँ व्यवस्था

२० जेष्ठ २०८०,१४:४६
post

संसद्‌मा आजदेखि बजेट छलफल

२१ जेष्ठ २०८०,०६:३७
post

ग्लोबल आईएमई बैंक सम्मानित

२५ जेष्ठ २०८०,२१:१७
post

तरकारी र फलफूलको आयात घट्यो

३१ जेष्ठ २०८०,०६:५२
post

कुन बैंकको नाफा कति ?

२२ श्रावण २०८०,०८:५३
post

विनोद चौधरीलाई एशियन अवार्ड

३१ श्रावण २०८०,१९:४९
post