टिभिएसले ल्यायो तीन लाख पर्ने आईक्यूब ईलेक्ट्रिक स्कुटर

दर्पण दैनिक ११ बैशाख २०८१,१८:२१
post

काठमाडौं । जगदम्बा मोटर्स र टिभिएस मोटर कम्पनीले लाईफ टाईम व्याट्रि अस्योरेन्सको साथ टिभिएस आईक्यूब ईलेक्ट्रिक स्कुटर सार्वजनिक गरेको छ । ब्याट्रीको टिकाउपन, वारेन्टी र लागतको विषयलाई सम्बोधन गर्दै टिभिएसले आईक्यूब सार्वजनिक गरेको जनाएको छ ।  ब्याट्री एश्योरेन्स कार्यक्रमको सदस्यता लिने टिभिएस आईक्यूबका ग्राहकहरूले ७० प्रतिशत एसओएच (स्टेट अफ हेल्थ) सम्मको ब्याट्री लाइफ प्राप्त गर्नेछन् । नेपालमा टिभिएस आईक्यूब र टिभिएस आईक्यूब एस गरी टिभिएस आईक्यूबका दुई मोडलहरु उपलब्ध हुनेछ । 

ग्राहकले २ लाख ९९ हजार ९ सयमा टिभिएस आईक्यूब खरिद गर्न पाउने कम्पनीले जनाएको छ । टिभिएस आईक्यूवका दुई पाङग्रे सवारी साधनहरुले नेपालमा ४ लाख ११ हजार किलोमिटर यात्रा तय गरेर १० हजार २ सय ७५ लिटर इन्धन बचत गरेको छ, भने वातावरणमा २३ हजार  ७ ससय ६२ किलो कार्वन उत्सर्जन हुन रोकेको कम्पनीले जनाएको छ । कम्पनीका अनुसार विश्वमा टिभिएस आईक्यूवका करिव ३ लाख ग्राहकहरुले अरिव १ दशमलव ९ अर्ब किलोमिटर यात्रा तय गर्दै ४७ करोड लिटर इन्धनको बचत गर्न सफल भएका छन्, भने ६९ हजार ५ सय ९० टन कार्वन उत्सर्जन हुनबाट रोकेका छन् ।  

जगदम्बा मोटर्सका कार्यकारी निर्देशक अखिल गुप्ताले आईक्यूब ईलेक्ट्रिक स्कुटर नेपालमा ल्याउन पाउँदा उत्साहित भएको बताए । उनले भने, ‘हामी विश्वस्त छौँ कि लाइफटाइम ब्याट्री एश्योरेन्सको साथ नेपालको स्कुटर बजारमा विद्युतीय सवारीको प्रयोग उल्लेखनीय रूपमा वृद्धि हुनेछ । ब्याट्री एश्योरेन्स कार्यक्रमको सदस्यता लिने टिभिएस आईक्यूबका ग्राहकहरूले पाँच वर्षमै इन्धन र मर्मतमा १ लाख ३५ हजार रुपैयाँ बचत गर्न सफल हुनेछन् ।’ 

पेट्रोलको मूल्य बढेसँगै बचत पनि बढ्ने उनको दाबी छ । आईक्यूबका प्रत्येक ग्राहकले नेपालको पेट्रोल खपत प्रति वर्ष करिव ३ सय लिटरले कम गर्नेछन् र कार्वन उत्सर्जन प्रति वर्ष ६ सय ९० केजिले घटाउने गुप्ताले बताए आई क्यूबले ग्राहकहरूलाई प्रिमियम साइलेन्ट राइडिङ अनुभवका साथ आरामदायी यात्रा दिन्छ । नेपालमा ३३ डिलरहरूमा आईक्यूब ईलेक्ट्रिक स्कुटर उपलब्ध रहेको कम्पनीले जनाएको छ ।

cfO{So"asf s]lx ljz]iftfx? o; k|sf/ 5g\M

 • Peak Power 4.6 kW, Torque 140 Nm
 • Rated power 3.34 kW
 • Top Speed – 78 km/h
 • Acceleration – 0-40 km/h in 4.2 seconds
 • Range on single charge – 100 kms
 • Parking Assist – Reverse/Forward
 • 7” TFT cluster, with an intuitive 5-way joystick
 • Music Player Control
 • Night Mode
 • Smart Helmet Connectivity
 • Incoming call/SMS Alert
 • Document Storage on cluster
 • Under seat storage – 32 litres

सम्बन्धित खबर

post

लोप हुँदै जुनेलो खेती

१९ माघ २०७९,०८:३२
post

टर्की पालनबारे जानाकरी

६ फाल्गुन २०७९,२०:४६
post

बजेट कार्यान्वयन निराशाजनक

१७ फाल्गुन २०७९,०८:२४
post

चैतदेखि बैंकको ब्याजदर घट्ने

२५ फाल्गुन २०७९,१२:१२
post

घट्यो हवाई भाडा (सूचीसहित)

२१ चैत्र २०७९,१९:१४
post

इसेवाले ल्यायाे एकमा ४ अफर

२२ बैशाख २०८०,०८:३७
post

बजेट भाषण २०८० /०८१ (LIVE)

१५ जेष्ठ २०८०,१६:३१
post

कुन मन्त्रालयलाई कति बजेट ?

१६ जेष्ठ २०८०,०८:४१
post

आयकरमा नयाँ व्यवस्था

२० जेष्ठ २०८०,१४:४६
post

संसद्‌मा आजदेखि बजेट छलफल

२१ जेष्ठ २०८०,०६:३७
post

ग्लोबल आईएमई बैंक सम्मानित

२५ जेष्ठ २०८०,२१:१७
post

तरकारी र फलफूलको आयात घट्यो

३१ जेष्ठ २०८०,०६:५२
post

कुन बैंकको नाफा कति ?

२२ श्रावण २०८०,०८:५३
post

विनोद चौधरीलाई एशियन अवार्ड

३१ श्रावण २०८०,१९:४९