एमाले धादिङको अध्यक्षमा अधिकारीलाई हराउँदै त्रिपाठी विजयी, कति पाए मत ?

दर्पण दैनिक ३ फाल्गुन २०८०,१७:४६
post

काठमाडौं । नेकपा (एमाले) धादिङको अध्यक्षमा पुनः भूमि त्रिपाठी निर्वाचित भएका छन् ।  बिहीबार आएको मतपरिणाम अनुसार अध्यक्षका प्रतिद्वन्द्वी डा. रामकुमार अधिकारीलाई हराउँदै त्रिपाठी निर्वाचित भएका हुन् । त्रिपाठीले ३०९ मत ल्याउँदा अधिकारीले २३८ मत ल्याए । 

त्यस्तै, उपाध्यक्षमा अर्जुन श्रेष्ठ (गोर्खाली) विजयी भएका छन् । गोर्खालीले ३१५ ल्याए भने प्रतिद्वन्द्वी रामकुमार आचार्यले २३२ मत ल्याए । सचिवमा राधिका सापकोटाले ३३८ मत ल्याउदा उनका प्रतिद्वन्द्वी हरिराम लोहनीले २०९ मत प्राप्त गरेका छन् ।

महिला उप–सचिवमा उर्मिला रेग्मीले बाजी मारिन् । उनले ३५१ ल्याउँदा खुपीकुमारी तामाङले १९६ ल्याइन् । खुल्ला उपसचिवमा भक्तबहादुर लामिछानेले ३४८ मत ल्याउँदा उनका प्रतिद्वन्द्वी काजी श्रेष्ठले १९९ मत प्राप्त गरे । गत माघ २१ गते बिहान बन्दसत्रको समय सुरु हुनै लाग्दा विवादपछि नवौँ अधिवेशनको प्रक्रिया स्थगित भएको थियो ।

सम्बन्धित खबर

post

बंगलादेशतर्फ लागे झलनाथ खनाल

११ फाल्गुन २०७९,१५:०१
post

राप्रपाले बोलायो आकस्मिक बैठक

१३ फाल्गुन २०७९,०९:१६
post

सरकार छाड्ने एमालेको निर्णय

१५ फाल्गुन २०७९,१२:४६
post

सरकारलाई लिङ्देनको चुनौती

१५ चैत्र २०७९,१४:१२
post

जसपाको विधान अधिवेशन सर्यो

२३ चैत्र २०७९,१३:१३
post

चितवन-२ मा मतगणना सुरु

११ बैशाख २०८०,१४:४२
post

घनश्याम भुसाललाई पितृशोक

२१ जेष्ठ २०८०,११:१९