एमालेले सबैखाले षड्यन्त्रको सामना गर्नेछ: गोकर्ण विष्ट

दर्पण दैनिक १३ फाल्गुन २०७९,०९:५६
post

काठमाडौं । नेकपा एमालेका सचिव तथा पूर्व मन्त्री गोकर्ण विष्टले दाउपेचलाई राजनीति ठान्ने प्रवृत्तिले देशलाई थप अस्थिरतातर्फ लैजाने देखिएको बताएका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले एमालेसँग गरेको सहमति तोडेर राष्ट्रपतिमा नेपाली कांग्रेसलाई सघाउने निर्णय गरेपछि विष्टको यस्तो प्रतिक्रिया आएको हो ।

सचिव विष्टले एमालेले सबैखाले षड्यन्त्रको सामना गर्ने बताए । विष्टले भने, ‘सहमतिलाई लत्याएर दाउपेचलाई राजनीति ठान्ने प्रवृत्तिले देशलाई थप अस्थिरता र संकटतर्फ लैजाने जोखिम देखापरेको छ । यस्तो अवस्थामा हाम्रो पार्टी नेकपा एमाले सबैखाले षड्यन्त्रहरूको सामना गर्दै आफ्नै सामर्थ्यमा उभिएर अविचलित रूपमा राष्ट्र र जनताको पक्षमा नेतृत्वदायी भूमिका खेल्नेछ ।’

सम्बन्धित खबर

post

बंगलादेशतर्फ लागे झलनाथ खनाल

११ फाल्गुन २०७९,१५:०१
post

राप्रपाले बोलायो आकस्मिक बैठक

१३ फाल्गुन २०७९,०९:१६
post

सरकार छाड्ने एमालेको निर्णय

१५ फाल्गुन २०७९,१२:४६
post

सरकारलाई लिङ्देनको चुनौती

१५ चैत्र २०७९,१४:१२
post

जसपाको विधान अधिवेशन सर्यो

२३ चैत्र २०७९,१३:१३
post

चितवन-२ मा मतगणना सुरु

११ बैशाख २०८०,१४:४२
post

घनश्याम भुसाललाई पितृशोक

२१ जेष्ठ २०८०,११:१९