प्रचण्डलाई देउवाले विश्वासको मत नदिंदा अन्याय हुँदैन् : रामप्रसाद रिजाल

दर्पण दैनिक १ चैत्र २०७९,०९:३९
post

काठमाडौं । नेकपा एमालेका युवा नेता रामप्रसाद रिजालले धोकाको राजनीतिलाई निरन्तरता दिने हो भने अब प्रचण्डलाई नेपाली कांग्रेस किन विश्वासको मत दिने ? भन्दै प्रश्न गरेका छन् । उनले प्रचण्डलाई बिश्वासको मत नदिंदा देउवा प्रधानमन्त्री हुन बन्द भएको ढोका पुरै  खुल्ने बताएका छन् । 

उनले प्रचण्डलाई देउवाले विश्वासको मत नदिंदा अन्याय पनि नहुने तर्क गरे ।  उनले भने, ‘केही समय अगाडि प्रचण्ड  प्रधानमन्त्री बन्नकै लागि देउवा त्यागेर ओलिसँग हात हल्लाउँदै वालकोट पुगेकै हुन् । अब देउवाले पनि आफू प्रधानमन्त्री हुन एमालेसँग मिल्दा हुन्छ । नेपाली राजनीतिमा ईमान, जमान र विश्वास देखिदैन । बेइमानी राजनीतिलाई राम्रोसँग हेरिरहेका देउवाले के गर्छन् हेर्दै जाऔ ।’

सम्बन्धित खबर

post

बंगलादेशतर्फ लागे झलनाथ खनाल

११ फाल्गुन २०७९,१५:०१
post

राप्रपाले बोलायो आकस्मिक बैठक

१३ फाल्गुन २०७९,०९:१६
post

सरकार छाड्ने एमालेको निर्णय

१५ फाल्गुन २०७९,१२:४६
post

सरकारलाई लिङ्देनको चुनौती

१५ चैत्र २०७९,१४:१२
post

जसपाको विधान अधिवेशन सर्यो

२३ चैत्र २०७९,१३:१३
post

चितवन-२ मा मतगणना सुरु

११ बैशाख २०८०,१४:४२
post

घनश्याम भुसाललाई पितृशोक

२१ जेष्ठ २०८०,११:१९