स्ववियु निर्वाचन : यी हुन् नेविसंघबाट सभापति निर्विरोध हुने पाँच जना

दर्पण दैनिक २ चैत्र २०७९,१३:४४
post

काठमाडाैं । त्रिभुवन विश्वविद्यालयका आंगिक र सम्बन्धन प्राप्त क्याम्पसमा ५ चैतमा हुने चुनावका लागि शनिबार मनोनयन दर्ता भएको छ । देशभरका क्याम्पसमा शनिबार उम्मेदवारी दर्ता हुँदा विभिन्न पाँच क्याम्पसमा नेपाली कांग्रेसनिकट नेविसंघका पाँचजना स्ववियु सभापति निर्विरोध निर्वाचित भएको नेविसंघले जनाएको छ । 

नेविसंघका अनुसार पाँचथर बहुमुखी क्याम्पसको स्ववियु सभापतिमा  मुना नेपाली, प्युठान क्याम्पसको स्ववियु सभापतिमा  हिमाल केसी, सिन्धुली बहुमुखी क्याम्पसको स्ववियु सभापतिमा कृष्ण लामिछाने, त्रिभुवन आदर्स क्याम्पसको स्ववियु सभापतिमा सविन रेग्मी र मालुङ्गा बहुमुखी क्याम्पस स्याङ्जाको स्ववियु सभापति संजीवनी न्यौपाने निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् । 
 

सम्बन्धित खबर

post

बंगलादेशतर्फ लागे झलनाथ खनाल

११ फाल्गुन २०७९,१५:०१
post

राप्रपाले बोलायो आकस्मिक बैठक

१३ फाल्गुन २०७९,०९:१६
post

सरकार छाड्ने एमालेको निर्णय

१५ फाल्गुन २०७९,१२:४६
post

सरकारलाई लिङ्देनको चुनौती

१५ चैत्र २०७९,१४:१२
post

जसपाको विधान अधिवेशन सर्यो

२३ चैत्र २०७९,१३:१३
post

चितवन-२ मा मतगणना सुरु

११ बैशाख २०८०,१४:४२
post

घनश्याम भुसाललाई पितृशोक

२१ जेष्ठ २०८०,११:१९