सत्ता गठबन्धनले बनायाे १० सदस्यीय कार्यदल गठन, कुन दलबाट काे ? (सूचीसहित)

दर्पण दैनिक २७ फाल्गुन २०८०,१४:१३
post

काठमाडाैं । सत्ता गठबन्धनले साझा कार्यक्रम तय गर्न कार्यदल गठन गरेको छ । गठबन्धनमा रहेका हरेक दलबाट दुई दुई जना सदस्य रहने गरी कार्यदल गठन गरिएको हो । कार्यदलको पहिलो बैठक आइतबार सिंहदरबारमा बसेको छ । बैठकमा सरकारको न्यूनतम साझा कार्यक्रमबारे छलफल भएको छ । 

कार्यदलमा एमालेबाट विष्णु पौडेल र  विष्णु रिमाल, माओवादी केन्द्रबाट वर्षमान पुन र जनार्दन शर्मा, राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीबाट स्वर्णिम वाग्ले र मुकुल ढकाल तथा एकीकृत समाजवादीबाट प्रमेश हमाल र घनश्याम भुसाल छन् । जसपाबाट मनिष सुमन र राजेन्द्र श्रेष्ठ कार्यदलमा रहेका छन् ।

सम्बन्धित खबर

post

बंगलादेशतर्फ लागे झलनाथ खनाल

११ फाल्गुन २०७९,१५:०१
post

राप्रपाले बोलायो आकस्मिक बैठक

१३ फाल्गुन २०७९,०९:१६
post

सरकार छाड्ने एमालेको निर्णय

१५ फाल्गुन २०७९,१२:४६
post

सरकारलाई लिङ्देनको चुनौती

१५ चैत्र २०७९,१४:१२
post

जसपाको विधान अधिवेशन सर्यो

२३ चैत्र २०७९,१३:१३
post

चितवन-२ मा मतगणना सुरु

११ बैशाख २०८०,१४:४२
post

घनश्याम भुसाललाई पितृशोक

२१ जेष्ठ २०८०,११:१९
post